industrial-design

Промисловий дизайн – це сплав інновацій, технологій, маркетингу, мистецтва та навіть психології. Кожен електронний прилад, який потрапляє до користувача, проходить довгий шлях від думки, проекту, прототипу до випуску у промислових масштабах. Фахівці студії "Мерал", які займаються професійною розробкою ПЗ та електроніки, готові поділитися своїм баченням того, яким став промисловий дизайн в Україні.

device

Інновації мають бути зручними

Обладнання, електронні плати та специфічні прилади – усі ці винаходи повинні вирішувати конкретні завдання користувача. Створити дійсно ергономічне, функціональне та візуально привабливий пристрій може лише злагоджена команда фахівців.

У компанії «Мерал» працюють професіонали, які володіють не тільки технічними знаннями, а й мають за плечима великий практичний досвід. Основні завдання майстрів з розробки дизайну ПЗ та електроніки – це створити те, що ще не існувало, поєднавши функціональність із дизайнерським концептом конструкції.

Гарний дизайн інтуїтивно зрозумілий

Корпус будь-якого пристрою – це своєрідна візитна картка, що забезпечує його привабливість для потенційних користувачів. Довіряючи промисловий дизайн у Києві професіоналам, замовник може бути впевнений у:

  • докладний аналіз аналогічних виробів на ринку;
  • генерації інноваційних ідей нового концепту;
  • підбір матеріалів для корпусу з урахуванням рентабельності їх використання;
  • створення одного або декількох оригінальних макетів з подальшим удосконаленням;
  • підготовка всієї технічної документації та серійне виробництво оригінального виробу.

Фахівці компанії впевнені, що промисловий дизайн в Україні має свої особливості. Він поєднує раціональність, ергономічність, естетику та функціонал при створенні пристроїв будь-якого типу складності.

Переваги роботи компанії «Мерал»

Реклама рідко буває чесною, голосно наділяючи продукт неіснуючими властивостями. Дизайнери фірми проти такого підходу.

Чесність – найкраща гарантія успішних проектів. Тому:

  • з'ясовуються переваги тієї цільової аудиторії, для якої актуально моделюється пристрій;
  • кожна деталь майбутнього корпусу продумується не формально, а досконало;
  • з замовником обговорюються всі нюанси на кожному етапі проекту.

Пропонуючи послуги спецдизайну в Києві, компанія співпрацює із заводами, де на потужному обладнання можна запустити серійне виробництво спроектованого корпусу або цілого пристрою.

device