розробка ПО на замовлення

Для коректної роботи електроніки з урахуванням мікроконтролера чи мікропроцесора необхідно якісне програмне забезпечення. Адже від якості коду залежить працездатність, корисність та зручність використання техніки. Розробка ПЗ на замовлення – один із основних напрямків компанії «Мерал». Починаючи від менеджменту до розробки приладу процесом керує фахівець із досвідом не менше 10 років. Це дозволяє реалізувати навіть найскладніші проєкти.

програмне забезпечення приладу

Принцип розробки програмного забезпечення

Набір функцій, необхідних для правильної роботи пристрою, реалізуються у спеціальній сервісній програмі. Вони можуть бути встановлені в прошивці для мікропроцесора або мікропрограмі. Розробка ПЗ на замовлення передбачає складання та затвердження ТЗ. Технічне завдання впливає на кінцевий результат, його частка сягає 90%. Потім відбувається створення продукту. Тип завдань впливає і на вибір мови програмування. Для сервісних – це C#, C++, Python, Java, мікроконтролерів – C/C++.

При роботі над невеликим проєктом, який займає до 3 тижнів після етапу програмування, починається налагодження, тестування програмного забезпечення. У процесі фахівці шукають помилки (баг) та усувають їх. У випадку з більш масштабними проєктами завдання розбиваються на спринти.

Замовити розробку ПЗ – це:

  • максимально спростити обслуговування;
  • знизити кількість епізодів відмови обладнання;
  • отримати інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Пристрої відрізняються простою експлуатацією, коректною роботою електроніки. Комплексна робота, використання нових розробок дозволяє створювати якісний продукт, який задовольняє поставленим завданням клієнта.

Де замовити послугу?

Компанія «Мерал» – це командна робота технічних фахівців задля досягнення спільної мети. У їхньому арсеналі велика теоретична база, інтенсивна практика у приладобудуванні та суміжній галузі. Замовити розробку ПЗ можна в рамках комплексної послуги «під ключ» чи як самостійний сервіс. Найчастіше вона необхідна підприємцям, науковцям, підприємствам чи засновникам нового інноваційного бізнесу.

Клієнти озвучують ідею напрацювання у сфері електроніки, а компанія фахівців втілює це все в реальність. Від замовника потрібна активна участь у розробці ТЗ для роз'яснення завдання фахівцям.

Уточнити вартість, комплекс робіт можна за телефонами, за допомогою повідомлення в месенджері або заповнивши форму онлайн.

програмне забезпечення для електроніки