автоматизовані системи керування виробництвом

Для ефективного функціонування підприємств різних галузей промисловості активно використовуються автоматизовані системи керування виробництвом. Завдяки цьому можна оптимізувати існуючий технологічний процес компанії. Система дозволяє контролювати функціонування виробничого обладнання за допомогою персонального комп'ютера та швидко виявляти виникнення будь-яких типів несправностей. Професіонали компанії «Мерал» займуться розробкою, виготовленням та складанням високоефективної системи за вигідною вартістю. Завдяки комплексному підходу до роботи кваліфіковані співробітники створять та впровадять модель у найкоротші терміни.

АСУ системи

Які переваги використання АСК?

Установка автоматизованої системи керування виробництвом дозволяє спростити контролінг за складними технологічними циклами. Завдяки АСКВ значно підвищується ефективність роботи персоналу організації будь-якої форми господарювання. Упровадження сучасної системи дозволяє удосконалити вже існуючу процедуру управління та керівництва виробничим процесом.

Застосування для підприємства цього продукту дає можливість:

  • зменшити вплив на виробництво людського чинника;
  • скоротити витрати та втрати часу через несправність обладнання;
  • запобігти створенню аварійних ситуацій;
  • стежити за всіма поточними характеристиками обладнання.

Головні етапи створення автоматизованої системи керування виробництвом

На першому етапі проєктування фахівці виконають збір вихідних даних та функціональних вимог клієнта. Далі займуться розробкою технічного завдання. На наступній стадії створять ескізний та технічний проєкт. Після цього складуть прототип і протестують розроблений продукт. На остаточній стадії співробітники нададуть технічну підтримку та займуться розвитком створеної моделі.

автоматизовані системи керування виробництвом

Компанія «Мерал» пропонує замовникам замовити проєктування автоматизованих систем керування виробництвом. Фахівці здійснять впровадження створеної моделі та подальший її технічний супровід.Для замовлення послуги зв'яжіться з менеджером за контактними телефонами, вказаним на сайті або заповніть онлайн-форму для зворотного дзвінка.