industrial design

Від продуманості конструкції, оформлення, колірної гами електронного пристрою залежить його затребуваність та успішність продажів. До того ж замовити промисловий дизайн варто для створення комунікації з потенційним споживачем. Компанія "Мерал" пропонує професійні послуги з реалізації технічних ідей. Команда конструкторів, матеріалознавців, маркетологів та дизайнерів допомагає створити продукт із високими якісними характеристиками.

industrial design

Як організовано процес?

Електронні прилади мають бути функціональними, інтуїтивно зрозумілими, реалізовувати клієнтські запити. На купівельну активність впливає й естетичний зовнішній вигляд. Вирішення таких завдань у компетенції промислового дизайнера. Він відповідає за розробку та проектування пристрою.

Замовити промисловий дизайн частіше потрібно замовникам, які мають поняття, що це за прилад, але без умінь реалізації ідеї. Втілити задум у життя – це завдання технічного фахівця із поглибленими знаннями електроніки.

Спочатку формується ТЗ. Документ включає аналіз цільової аудиторії, її спосіб життя, місце проживання передбачуваних покупців. Додатково фахівці опрацьовують:

  • ринок збуту;
  • функції пристрою;
  • вимоги до готового продукту.

Промисловий дизайн на замовлення передбачає створення концепту з виготовленням ескізів. Вони потрібні для візуалізації приладу. Після затвердження спеціалісти приступають до виробництва. У роботі враховують:

  • конструктивні особливості;
  • призначення;
  • сферу застосування.

На підставі отриманих даних підбираються матеріали з урахуванням рекомендацій компетентних фахівців. Ретельне опрацювання всіх дрібниць проекту виключає виникнення помилок у майбутньому. Вона гарантує збереження балансу між адекватною вартістю та точним виконанням приладу.

Де можна замовити промисловий дизайн?

Після виготовлення прототипу проводять його тестування, доопрацювання, формування технічної документації та контрольований випуск першого тиражу. Далі спеціалісти проводять підготовчі роботи перед масовим виробництвом.

Студія «Мерал» пропонує комплекс робіт під ключ за доступною вартістю. Ціна залежить від складності проекту, внесених змін. Промисловий дизайн на замовлення дозволить розробити пристрій з нуля і поліпшити вже існуючу концепцію. Електроніка виготовляється на заводах із потужним та точним обладнанням. Побачити приклади реалізації можна на сайті.

industrial design