заказная разработка по

Для якісного функціонування кожного електронного пристрою знадобиться замовна розробка ПЗ. Ця послуга актуальна для стартаперів, підприємців, виробничих підприємств, науковців. Ми розробляємо програмні рішення, виходячи з індивідуальних потреб наших клієнтів.

разработка по

Втілення ідеЇ в життя

У новому програмному продукті будуть реалізовані всі функції, які потрібні клієнту і гарантують безперебійну роботу техніки. Фахівці компанії «Мерал» займуться розробкою ПЗ для мікропроцесорів та мікроконтролерів будь-якої складності, враховуючи при цьому особливості схемотехнічних рішень та застосовуючи виключно передові технології.

Навіщо необхідно замовити розробку ПЗ?

Послуга розробки програмного забезпечення – відмінне рішення для тих, хто має ідеї у сфері електроніки. Адже від якості ПЗ залежить подальша працездатність виробу. Замовна розробка ПЗ дає можливість:

  • значно зменшити кількість відмов електронних девайсів;
  • гарантувати коректне функціонування пристрою;
  • спростити використання та обслуговування техніки;
  • забезпечити високоефективну роботу електроніки протягом тривалого часу.

Стадії розробки програмного забезпечення

Процедура створення програмного забезпечення починається зі створення та погодження технічного завдання. Попередньо співробітники обговорюють із клієнтом його вимоги до продукту. Залежно від правильності складання цієї документації визначається кінцевий результат.

У технічному завданні фахівці прописують основні функції пристрою, варіанти керування девайсом та способи його приєднання до комп'ютера або іншого обладнання.

Для написання сервісного програмного продукту професіонали використовують мови C#, C++, Python, Java. Для мікроконтролерів використовуються мови програмування C/C++. На наступній стадії робіт виконується налагодження програмного забезпечення і після цього воно тестується. Фахівці оперативно знайдуть помилки та займуться їхнім усуненням.

разработка по на заказ

Замовити розробку ПЗ за доступною вартістю можна в компанії «Мерал». Співробітники фірми мають чималий практичний досвід у створенні кодів для мікропроцесорів і мікроконтролерів. Для замовлення послуги зв'яжіться з менеджерами за контактними телефонами, вказаними на сайті.