Процес
З пружинного дроту ГОСТ 9389-75 діаметром 0,8 мм, що поставляється в бухті вагою 120 кг, потрібно розробити лінію. Вона включає в себе п'ять видів виробів, які відрізняються за описаним діаметру вершин насічок, нанесених на тонкому кінці вироби. Продуктивність - 1 шт. в секунду.
Для этого и была разработана линия.

Конструкція складових частин лінії
Подача для бухти
Бухта насаджується на підставу і фіксується щокою оправки. Потім оправлення з бухтою встановлюється підшипники кочення рами. На шків підстави накидається стрічка клинового паса, яка, залежно від становища ролика контролю провисання дроту, пригальмовує обертання оправлення на підшипниках. Другий ролик є опорних для стріли провисання дроту і має скобу контролю наявності дроту в подачі.


Виправлення для випрямлення дроту і очищення її поверхні
Дріт проходить через 5 робочих фильер. Фільєри на початку і в кінці модуля є базовими. Робочі фільєри зміщуються в поперечному напрямку до осі дроту на певну величину утворюючи зигзаг. Форма і амплітуда зигзага на всьому шляху правки дають якість випрямлення дроту, яке є важливим фактором при формоутворенні.
Модуль редагування під час роботи переміщається уздовж осі нерухомо зафіксованої дроту і обертається навколо своєї осі. Для компенсації скручує моменту дроту від обертання застосовуються два протилежно обертових модуля редагування, об'єднані в блок правки.
Формоутворювач
Формоутворення для додання необхідного профілю уздовж осі дроту. Безпосередньо в формоутворенні необхідного профілю дроту беруть участь два шліфувальних диска.
Диски обертаються навколо своїх осей зі швидкістю n1 в протилежних напрямках. Спільне обертання робить їх єдиним блоком із швидкістю n2 навколо осі дроту строго симетрично їй. Такий метод знімає зайвий метал в круговому напрямку з котра утворює поверхні дроту. Одночасно з зазначеними обертаннями, єдиним блоком диски переміщаються по шляхуs2 уздовж осі нерухомої дроту. Таким чином, симетрично змінюється відстань s2 по дорозі s1 , тим самим формуючи заданий профіль.

Для виконання цих видів рухів шліфувальних дисків розроблено пристрій - формообразотель. Кожен з шліфувальних дисків отримує обертання n1 від індивідуального високошвидкісного мотора. Обертання n2 дисків навколо осі дроту здійснюється електродвигуном через клиноременную передачу. Переміщення s1 столу проводиться, як і в правці, гвинтовою парою ШВП з кроковим приводом. При переміщенні столу ролик важеля переміщається по копіру і перетвореним рухом синхронно зводить або розводить шліфувальні диски на відстань s2. Цангові патрони, керовані електромагнітами, необхідні для фіксації дроту в процесі роботи формоутворення. Коли дріт обробляється, вона фіксується цангою, яка стоїть нерухомо. Коли вона підтягується для наступного циклу обробки, фіксується другий цангою, яка переміщається зі столом.

Гільйотина
Після чергового кроку подавання дроту в формоутворенні, частина її заходить до середини обробленого перед цим ділянки, в зону кусачок гільйотини.
Спрацьовує штовхає електромагніт і повзун з роликами переміщуються (по малюнку) вправо. Рухом уздовж похилих бічних поверхонь кусачок ролики замикають губки кусачок, перекушуючи при цьому дріт. Відрізок дроту подвійної довжини деталі, який призначений для заготівлі для накатки-насічки, падає в тару. Повернення повзуна в початкове положення здійснює пружина в направляючої. Регулювальний гвинт з важелями необхідні для регулювання оптимального зазору між губками кусачок при їхньому змиканні.
Накатка - насічка
- Змінний бункер для подвійних заготовок, покладених горизонтально;
- Завантаження для подачі заготовок від бункера в робочу зону;
- Складова матриця;
- Блок накатки;
- Блок насічки;
- Збір;

Зв'яжіться з нами
Для початку роботи давайте обговоримо ваш проект. Розкажіть про нього, вкажіть контакти, і ми зв'яжемося, щоб провести Вам безкоштовну консультацію
